меню
Хоч мале, та завзяте

Невеликий за площею інтер'єр – це завжди виклик для дизайнера. Особливо, якщо йдеться про квартиру, метраж якої складає лише 21 кв. м, а поселити в неї треба маму із двома маленькими дітьми.

 

«Коли ми потрапили до квартири вперше, побачили крихітну кухню та темну кімнату з виходом на довгий, вузький балкон. Балкон мав неправильну форму, і перше, що ми зробили, приєднали його до квартири. Після цього демонтували стіну між кімнатою та кухнею, розширили санвузол, передбачили вбудовані ніші для зберігання. Несучих конструкцій тут не було, і реалізувати все задумане нам нічого не заважало. Після перепланування площа житлового простору збільшилась на 7 метрів та склала 28 кв. м», – розповідає дизайнер Христина Власова.

В оформленні простору дизайнери студії faino décor відштовхнулися від біографії замовниці: вона певний час жила у Швеції, а поїхавши в Україну, привезла з собою любов до скандинавського дизайну. Одне з основних побажань власниці квартири стосувалося покриттів для підлоги: вони повинні були бути теплими, оскільки в родині всі люблять дома ходити босоніж. Тому дизайнери вибрали вінілові покриття від Wineo. Вони і справді теплі, а ще вологостійкі, міцні та прості у догляді.

 

Проєкт: приватні апартаменти

Студія: faino décor

Дизайнери: Христина та Микита Власови

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Wineo 400 DB Wood XL, декор Luck Oak Sandy

Реалізація: 2021

Локація: Київ, Україна

Фото: Микита Власов

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '99',
];