меню
Родом із дитинства

Більшість наших уподобань, як і емоційних прив'язок – родом із дитинства. А це означає, що з самого народження дитину потрібно занурювати в комфортне середовище.

Знають про це і власники київської мережі дитсадків «Країна дитинства». Головне завдання одного з них – Active kids – створити атмосферу, де розкриваються таланти та здібності, де дитина готується не лише до школи, а й до реального життя.

«Якщо ви хочете виховати випускника Стенфорда, тоді вам точно в наш дитячий садок! Ми маємо все необхідне для реалізації такої мрії: класи, обладнані для занять, нові технології в навчанні та команду компетентних викладачів. На що ми також звертаємо увагу, так це здорове харчування та повноцінний сон», – розповідають у Active kids.

Новий дитячий садок прописався у двоповерховій будівлі на Оболоні. На першому поверсі розмістили: актову залу, ігрову, кімнату для малювання та загальний гардероб. На другому – групи та спальні. В оформленні інтер'єру ставку зроблено на якісні оздоблювальні матеріали. У тому числі й покриття для підлоги. Для актової зали вибрали ламінат Egger. Для решти приміщень – лінолеум Juteks і Tarkett.

 

Проєкт: приватний дитячий садок Active kids, «Країна дитинства»

Покриття для підлоги: ламінат Egger, колекція Egger Pro 2021 Classic V4, декор Дуб Абергеле натуральний, лінолеум Juteks, колекція Strong Plus, декор GRANITE; лінолеум Tarkett, колекція ACCZENT, декор Power STELLA

Локація: Київ

Реалізація: 2021

Фото: Олена Коршун

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '98',
];