меню
Сила контрасту

Цей інтер'єр вирізняється стриманою палітрою, контрастними фактурами та нечисленними, але ретельно підібраними предметами меблів.

Будь-який проєкт починається з планувального рішення. Архітектори Sobo Studio люблять знаходити прийоми, що розширюють простір, додають йому світла і формують особливий комфорт для власника. А потім приступають до опрацювання кольорової палітри, підбору меблів, освітлення та аксесуарів.

Після перепланування квартира загальною площею 75 кв. м вмістила все необхідне для життя невеликої сім'ї. Візуальна концепція цього інтер'єру, розташованого в новому житловому комплексі Києва, будується на поєднанні контрастних фактур: травертину та оздоблювальних матеріалів у сірих, кашемірових відтінках. «Експерименти із фактурами та кольором займають у нашій роботі особливе місце, адже їхня комбінація допомагає створити більш виразний характер простору. Для кожного об'єкту ми підбираємо свій, відтінок, бо всі інтер'єри індивідуальні. Назву інтер'єру також дає колір. Наприклад, ім’я цього простору – CASHMERE GREY», – розповідають Яна Осипенко та Анастасія Курбакова, автори проекту.

Благородні матеріали та відтінки проєкту CASHMERE GREY допомогли сформувати інтер'єр, непідвладний часу.

 

Проєкт: приватні апартаменти CASHMERE GREY

Студія: Sobo Studio

Архітектори: Яна Осипенко, Анастасія Курбакова

Покриття для підлоги: паркетна дошка Epifloor, декор Дуб Diamond 1833

Локація: Київ

Реалізація: 2020

Фото: Олександр Неборачко

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '97',
];