меню
Римські канікули

Із чим зазвичай асоціюється Рим? З імператорами та гладіаторами, Колізеєм та фонтанами, пастою та піцою, Фелліні та Бертолуччі. Але також і з інтер'єрним дизайном, який ні в чому не поступається Мілану.

RIM в Україні асоціюється насамперед із мережею салонів італійських меблів, які допомагають створити в інтер'єрі dolce vita, не залишаючи межі країни. Компанія працює на вітчизняному ринку з 1995 року і на даний момент її магазини представлені у Києві, Харкові та Одесі. Що їх поєднує крім асортименту, так це єдиний фірмовий стиль в оформленні інтер'єрів: нейтральний відтінок стін та темні підлоги. І обрали його не випадково. Така концепція акцентує увагу на найголовнішому – м'яких та корпусних меблях, світлі та декорі від відомих італійських фабрик. Не відрізняється за стилем і київський салон RIM, розташований у торговому центрі 4ROOM.

Для його оформлення також обрали нейтральний відтінок стін. А в якості покриття для підлоги – майже чорний ламінат з колекції Rock'n'Go від німецького виробника Wineo. Ламінат настільки ж унікальний, як і виставка салону. З його переваг відзначимо: безшумність, антистатичність, вологостійкість, стійкість до ультрафіолету та простий монтаж шляхом приклеювання на стяжку або чорнову підлогу.

 

Проєкт: салон торгової мережі RIM

Покриття для підлоги: ламінат Wineo, колекція Rock'n'Go, декор Dancing in the dark

Реалізація: 2021

Локація: Київ, Україна

Фото: Андрій Куліш

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '96',
];