меню
Зробити місто красивішим

Завдяки таким проєктам наше місто стає не лише набагато красивішим, а ще й комфортнішим. Адже публічні простори роблять його більш доступним та привабливим для пішоходів.

Нещодавно ми вже розповідали, що сучасний споживач став більш примхливим і вимагає атракціону, навіть якщо вирушає за покупками до торгового комплексу. Що роблять у такому разі більшість молів ми не знаємо, але достеменно знаємо, що зробили у київському River Mall. Враховуючи локацію торгового простору, було вирішено облагородити набережну затоки, зробивши її прогулянковою, рекреаційною зоною для всіх покупців та мешканців сусідніх будинків. Першу частину проєкту було реалізовано влітку. А буквально минулого тижня було завершено його другий етап.

У цій частині для пішоходів передбачено зону відпочинку. Розташована тут каскадна лавка та основна частина зони прогулянки змонтовані з композитної терасної дошки Megawood (Німеччина). Головна складність подібних об'єктів полягає в тому, що простори поблизу води – це завжди зона підвищеного зношування будівельних матеріалів. Терасна дошка із композитних матеріалів – правильний вибір для таких проєктів. Навіть у складних умовах експлуатації та враховуючи підвищений трафік композитне покриття прослужить досить тривалий термін. А також чудово впишеться у програму навколишнього ландшафту.

Проєкт: набережна ТРЦ River Mall

Покриття: терасна дошка Megawood

Реалізація: 2021

Локація: Київ, Україна

Фото: Андрій Куліш

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '95',
];