меню
Чотири в одному

Зазвичай у цьому розділі ми розбираємо кожен кейс окремо. Але цього разу вирішили в одній історії розповісти одразу про чотири проєкти.

 

По-перше, ці простори поєднує місце прописки. По-друге, їх проєктуванням займалася дизайнерка Анна Разумова зі студії AR Design. І, по-третє, у всіх об'єктах змонтовані покриття для підлоги Egger в одному декорі.

Головна ідея будується навколо створення максимально ергономічних інтер'єрів у межах невеликої площі. Інтер'єрів, які відповідатимуть сценаріям життя своїх власників та вмістять усе необхідне для комфорту.

Що в першу чергу зробила авторка проєкту, так це доопрацювала планувальні рішення. У кожній квартирі слід було передбачити вітальню та обідні зони, повноцінну кухню, спальне місце та санвузол. Невелика площа завжди потребує уваги у питанні ергономіки. З цієї причини кухня, вітальня та обідня частина кожного інтер'єру об’єднані в єдине ціле. «Інтер'єр – це не лише стиль, матеріали та декор, це також грамотна організація простору. Всі ці питання варто довірити професіоналам, які допоможуть створити будинок вашої мрії, врахувати усі ваші побажання. А також заощадити час, сили та навіть гроші», – розповідає Ганна Разумова, авторка проекту.

 

Проєкт: приватні апартаменти

Студія: AR Design

Дизайнер: Анна Разумова

Покриття для підлоги: ламінат Egger, колекція PRO Classic V4, декор Дуб Даннінгтон

Реалізація: 2020

Локація: Київ, Україна

Фото: надані студією AR Design

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '94',
];