меню
В своє задоволення

Коли ви виростили двох синів, хочеться пожити в своє задоволення. У комфортному і продуманому до дрібниць будинку. Приблизно так сформулювали свої побажання власники цієї квартири.

 

Двокімнатні апартаменти в новобудові не відрізнялися оригінальним планувальним рішенням. Складність полягала в тому, що її власники категорично відмовлялися демонтувати міжкімнатні перегородки. Відштовхуючись від непростих вхідних даних, Ірина Стеборовська зробила ставку на гру відтінків і фактур оздоблювальних матеріалів і меблів. Для цього простору автор проєкту вибрала міжкімнатні двері і покриття для підлоги з натурального дерева. Такий прийом додав інтер'єру тепла і затишку. Фарби для стін відтінків неба, води і трави також спрацювали на загальну концепцію комфортного житла.

Оскільки з самого початку було зрозуміло, що проєкт площею 70 кв. м буде максимально персоналізованим, вся корпусні меблі виконані за авторськими ескізами архітектора. Не стали винятком і м'які меблі: радіальний диван у столовій зоні, диван у вітальні і ліжко в спальні – також підсилюють індивідуальність проєкту. «Кінцевий результат перевершив всі наші очікування! Впевнена, мої замовники проведуть в своєму новому будинку багато прекрасних днів», – ділиться емоціями архітектор Ірина Стеборовська.

 

Проєкт: приватні апартаменти

Студія: Uiutno doma Steborovska interior design studio

Архітектор: Ірина Стеборовська

Покриття для підлоги: паркетна дошка Polarwood, декор Дуб Mercury

Реалізація: 2020

Локація: Київ, Україна

Фото: Олег Павлюченков

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '93',
];