меню
Інтуїтивний дизайн

Київська студія Lifehouse працює так, що в їх інтер'єрах відчуваєш себе комфортно. Такий підхід її засновник Андрій Ярема називає «інтуїтивний дизайн».

 

«Для нас дуже важливо, щоб замовник міг на інтуїтивному рівні відчувати, де, що знаходиться в його будинку. Чим простіше йому орієнтуватися, тим краще. Адже простір – це не кришталева ваза, яку потрібно зберігати на полиці. Їм потрібно користуватися», – розповідає архітектор Андрій Єрема.

Ця київська квартира наочно демонструє роботу описаного принципу: тут все на своєму місці, все продумано і «вбудовано» в звичний стиль життя. Тільки ось в чий?

Коли в студію Lifehouse звернувся власник цієї квартири, завдання було досить ясним. На площі 48 кв. м автори мали розмістити вітальню, кухню, спальню і санвузол. Ускладнював ситуацію лише факт, що квартиру планували здавати в оренду. У проєкту не було конкретного замовника, тому довелося намалювати портрет потенційного.

Перше, що бачиш у квартирі – білі стіни передпокою, з якої відкривається вид на минималистичну вітальню в сірих відтінках. Вітальня в свою чергу відокремлена від кухні перегородкою. Якщо пройти далі, потрапите в душову. А спальня зі світло-сірими стінами – остання зона приватних апартаментів. Що об'єднує всі приміщення (крім с/в), так це нетривіальний ламінат німецького виробника Egger.

 

Проєкт: приватні апартаменти

Студія: Lifehouse

Архітектор: Андрій Єрема

Покриття для підлоги: ламінат Egger PRO, колекція Classic Aqua, декор Халфорд блакитний

Реалізація: 2020

Локація: Київ, Україна

Фото: надані студією Lifehouse

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '92',
];