меню
Ім'я власне

Кожному проєкту архітектори дають кодову назву. Ім'я цієї квартири в передмісті Києва – MARY.

 

MARY має площу 65 кв. м і знаходиться в новому будинку. Перед авторами проєкту стояло завдання перепланувати простір таким чином, щоб знайшлося місце для кухні-вітальні, де господарі квартири – сім'я з дітьми – проводитимуть час разом, для спальні, дитячої та ванної кімнат.

«Ми відмовилися від типового планування забудовника на користь більш індивідуального рішення. Частину однієї з кімнат об'єднали з кухнею і отримали кухню-вітальню. Другу частину кімнати об'єднали з лоджією. Тут розмістилася невелика спальня. Розташування дитячої кімнати зберегли без змін. А під пральню відвели частину коридору. Логістика всередині квартири стала простішою і зручнішою. Простір організовано таким чином, що з вітальні ми можемо потрапити в будь-яке приміщення», – кажуть архітектори Юлія і Антон Сіряки.

Дизайн простору будується на брутальних, необроблених бетонних і цегляних поверхнях, об'єднаних з гладкими меблевими фасадами. Нехай основний настрій апартаментів MARY мінімалістичний та монохромний, але кольорових сплесків у ньому достатньо: помаранчеві світильники над обіднім столом, теракотовий диван у вітальні та жовте крісло-мішок у дитячій. Різнокольорова композиція збирається в єдине ціле завдяки паркетній дошці кольору натурального дубу.

 

Проєкт: приватні апартаменти

Студія: MARRA GROUP

Архітектори: Антон Сіряк, Юлія Сіряк

Покриття для підлоги: паркетна дошка Barth & Co, декор Дуб Jasper

Реалізація: 2021

Локація: Київ, Україна

Фото: Антон Сіряк

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '91',
];