меню
З ювелірною точністю

Коли прийшов час відкривати бутик Guzema Fine Jewelry, засновниця бренду Валерія Гузема звернулася до архітектора Юрія Терещенка – фахівця в сфері ритейл-просторів.

 

«На сьогоднішній день ми встигли попрацювати над двома бутиками Guzema Fine Jewelry. Перший, площею всього 31 кв. м, вміщував шоу-рум, зону для клієнтів, офіс і комору. Приміщення для другого бутика обрали побільше – площею 115 кв. м. Що об'єднує обидва проєкти – індивідуальний підхід. Всі елементи обстановки та торговельне обладнання розроблялися спеціально для бренду Guzema Fine Jewelry», – розповідає архітектор.

Простір мав відкритий план, а також радіальні стіни і жодного прямого кута. Боротися з вихідними даними було марно, і автор проекту піддався складній геометрії. Сьогодні всі рішення підпорядковані радіальним осям.

Крім торгового залу в новому бутику запланували касовий вузол, ізольовану VIP-зону, робочий кабінет і кухню – з вентиляцією, витяжкою й посудомийною машиною. Інтер'єр будується на поєднанні трендових і класичних рішень/матеріалів: арочні прольоти з дзеркалами, кольорова гамма, шпон американського горіха, булатірована нержавіюча сталь, натуральний камінь. У ювелірному бутику гості повинні відчувати себе максимально комфортно. З цим завданням допомагає частково впоратися еластична вінілова підлога німецького бренду Wineo, яка чудово гасить звуки кроків.

 

Проєкт: бутик Guzema Fine Jewelry

Архітектор: Юрій Терещенко

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Wineo 400 DB Stone, декор Concrete Pure

Реалізація: 2019 рік

Локація: Київ, Україна

Фото: Сергій Кадулін

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '89',
];