меню
Відпускний настрій

Готуючись до відпустки, ми чимало часу приділяємо вибору готелю. Хоча побажання у нас різні, але все ж таки є одне спільне – отримати максимальний комфорт.

 

Українські курортні міста активно розширюють свій готельний фонд. Селище Коблево не відстає від актуальних тенденцій і не так давно обзавелося новим готелем De La Vita на самому узбережжі Чорного моря. На його території є все, що може знадобитися будь-якому гостю: приватний пляж, дитячий ігровий майданчик, тераса, сад, ресторан, сезонний відкритий басейн, бар і загальний лаундж. З сервісів готель пропонує своїм постояльцям трансфер в аеропорт, безкоштовний Wi-Fi на всій території, а також доставку їжі та напоїв в номери. А якщо говорити про номери, вони обладнані кондиціонерами, ванними кімнатами (з душами і фенами), телевізорами, холодильниками, чайниками і місткими шафами. Щоб гість готелю відчував себе ще більш комфортно, в деяких номерах замість звичної плитки або ламінату використали ковролін. Цей матеріал гарантує додаткову звукоізоляцію. Він теплий, м'який і в будь-якому просторі створює затишну атмосферу.

 

Проєкт: готель De La Vita

Покриття для підлоги: ковролін ITC, колекція Agate, декор 72; ковролін ITC, колекція E-Strike, декор 553; ковролін ITC, колекція Lumina, декор 173; ковролін ITC, колекція Prominent, декор 078

Реалізація: 2021

Локація: Коблево, Україна

Фото: надані прес-службою De La Vita

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '88',
];