меню
Продуктивний простір

Будь-який офіс – це в першу чергу співробітники, адже без них нічого б і не було. А щоб співробітники працювали ще продуктивніше, сучасні робочі простори роблять максимально комфортними.

 

Українська компанія МТІ відносно недавно переселилася в новий офіс, де враховані всі побажання співробітників різних підрозділів. «Головна наша цінність – люди, які з нами працюють. Ми формуємо команду професіоналів, де кожен максимально завзято робить свою справу для досягнення спільної мети», – запевняють в МТІ.

Розташований офіс на п'ятому поверсі бізнес-центру Retroville. Складається він із зони ресепшен, кабінетів керівництва і топ-менеджерів, переговорних, а також відкритого простору коворкінгу. Однак доопрацьованого планування та продуманої ергономіки недостатньо для повноцінного функціонування бек-офісу будь-якої компанії. Оскільки робота МТІ багато в чому пов'язана з інноваційними технологіями, автори проекту, звичайно, не могли пройти повз сучасні тренди і оздоблювальні матеріали. З актуальних трендів, які знайшли місце в новому офісі, варто відзначити нейтральний фон, що дозволяє зосередитися на роботі і яскраві кольорові сплески, готові в будь-який момент візуально підбадьорити. А з матеріалів – вінілова підлога. Покриття відносно нове, але воно прекрасно зарекомендувало себе в громадських просторах.

 

Проєкт: офіс МТІ

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Wineo 800, декор Raw Concrete V0; колекція Wineo 600, декор BrooklynFactory V4

Реалізація: 2021

Локація: Київ, Україна

Фото: Олена Коршун

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '87',
];