меню
Goethe-Institut або цінність освіти

Навряд чи знайдеться людина, що не чула про Goethe-Institut, чи не так? Культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина в цьому році відзначає 28 років роботи в Україні.

 

Goethe-Institut функціонує в багатьох країнах. Десь його програма стартувала раніше, десь пізніше. В Україні він відчинив свої двері в 1993 році. Місія інституту – сприяти вивченню німецької мови за кордоном, підтримувати міжнародне культурне співробітництво, поширювати інформацію про художне, суспільне і політичне життя Німеччини.

«Центри Goethe протягом шістдесяти років були для багатьох людей першим контактом з Німеччиною. Багаторічне партнерство з більш ніж 90 країнами формує довіру до нашої країни. В Україні ми проводимо зустрічі місцевих та німецьких художників, презентації на тему сучасної культури, а також активно підтримуємо співпрацю між країнами та вивчення німецької мови», – розповідають в інституті.

Кілька років тому було прийнято рішення щодо оновлення інтер'єру, де розташувався київський офіс Goethe-Institut. Сьогодні простір повністю відповідає корпоративному стилю. Що це означає? Нейтральний колір стін, комфортні робочі місця, простора бібліотека, зал для навчання. Всі приміщення наповнені сучасними меблями. Ну і, звичайно, в якості покриття для підлоги вибрали «тихий» вініл німецького виробника Wineo. Приглушаючи звуки кроків, він допомагає зосередитися на головному – вивченні німецької мови та читанні книг. Погодьтеся, в такій атмосфері інформація значно краще засвоюється!

 

Проект: Goethe-Institut

Покриття для підлоги: Вініл Wineo, колекція Wineo 800 DLC Wood, декор Salt Lake Oak V4; Вініл Wineo, колекція Wineo 800 DLC Wood XL, декор Rough Concrete V0

Реалізація: 2019

Локація: Київ, Україна

Фото: Анна Полюшко

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '86',
];