меню
Виразні засоби

Квартира, розташована в Києві, отримала назву 313 Block`s. І цьому є логічне пояснення.

 

Головний акцент в просторі формують керамічні блоки Porotherm 44, формату 440х248х238 мм. Зазвичай матеріал застосовується для фасадної кладки, але в студії Odyndoodnoho вирішили, що блоки прекрасно впораються не тільки з функціональним, але і з естетичним завданням. У просторі використано рівно 313 штук.

«Блоки мають ребра з двох сторін і, як правило, укладаються цими ребрами один до одного. У нашому випадку ми зробили все навпаки – поклали ребрами назовні. Цей прийом зробив малюнок стін більш динамічним і сьогодні вони нагадують гармошку. Щоб підкреслити важливість цього елементу ми використали його як основний стіновий матеріал. З нього зібрані всі міжкімнатні перегородки», – розповідають в студії Odyndoodnoho.

Другий декоративний будівельний матеріал, використаний в цьому інтер'єрі – пеноблок, який перетворили на стінну плитку. За нею сховали сантехнічні комунікації в двох санвузлах.

Третій матеріал, який працює на загальну концепцію інтер'єру – паркетна дошка. Її відтінок, як і відтінок текстилю, дивану, обіднього столу з лавкою, радіаторів, бетону і світильників, підбирався під колір ДСП. Монохромність інтер'єру дозволила зробити акцент на головному елементі – блоках Porotherm 44, на честь яких проект і був названий.

 

Проект: приватні апартаменти

Студія: Odyndoodnoho

Покриття для підлоги: паркетна дошка Barth&Co, декор Дуб Jasper

Реалізація: 2020

Локація: Київ, Україна

Фото: надані архітектором