меню
Партнерські відносини

Чим особливо пишається компанія «Вітекс Україна», так це довгостроковими відносинами зі своїми замовниками. Один з них – мережа Posudmeister.

 

Покриття для підлоги з нашого асортименту прикрашають кілька салонів мережі Posudmeister. Один з них розташований в ТРЦ River Mall. Тут застосували ламіновану підлогу в форматі англійської ялинки, виробництва німецької фабрики Parador. Чому ялинка? Тому що сьогодні саме цей формат вважається найактуальнішим, а в Posudmeister уважно стежать не лише за трендами світу посуду, а й інтер'єрного дизайну. До того ж вибраний відтінок ламінату – натуральний дуб – не відволікає від різних за стилем і кольором представлених колекцій посуду.

Інтер'єрний «каркас» салону будується на компліментарному поєднанні кольорів: чорного на стелі, сірого на стінах і світлого натурального дерева на підлозі. Розставити акценти на представленому товарі допомагають білі вітрини та продумане освітлення. «Одна з головних цінностей Posudmeister – підбір кращих зразків кухонного та столового посуду, що приїжджають з різних куточків світу. Працюючи над новим інтер'єром, ми намагалися відобразити цей постулат у просторі. Так тут з'явилася актуальна в усі часи базова палітра. З меблів в інтер'єрі лише культові предмети. Наприклад, стільці дизайну Костянтина Грчіча для італійської фабрики Magis», – розповідає автор, дизайнер Анна Загоруйко.

 

Проєкт: магазин мережи Posud Meister

Дизайнер: Анна Загоруйко

Покриття для підлоги: Ламінат PARADOR, колекція TrendTime 3, декор Студіолайн натуральний

Реалізація: 2019 рік

Локація: Київ, Україна

Фото: прес-служба Posud Meister