меню
До турніру готові!

Зал для настільного тенісу «Оріон» – справжня знахідка для тих, хто любить цю гру.

 

Вся справа в тому, що для гри в настільний теніс вкрай важливо мати правильне покриття для підлоги. Гравці використовують спеціальне взуття, і вони повинні бути впевнені в надійному зчепленні підошви з покриттям. До того ж, як і в будь-якому іншому виді спорту, в настільному тенісі велику роль грає амортизація поверхні. Саме про це в першу чергу і подбали в «Оріоні».

Оскільки спортклуб «Оріон» розташований в орендованому приміщенні, роблячи ремонт, його власники виходили як з бюджету, так і з дозволу власників приміщення на його перепрофілювання. До ремонтних робіт в якості покриття для підлоги тут використовувалася керамічна плитка.

У надії щось змінити, роком раніше власники клубу її пофарбували. Однак потрібний ефект не був досягнутий. Наші фахівці запропонували бюджетний вихід із ситуації: вирівнювання основи шпаклівкою, згладжування стиків між плиткою і шліфування основи. Після чого на підготовлену поверхню в ігровій зоні поклали спортивне покриття Omnisports від Tarkett, а в проходах і коридорі – комерційний лінолеум Strong Plus Fresco від Juteks.

До речі, фото зроблені через півроку після відкриття оновленого залу. За цей час в «Оріоні» проводилися тренування і турніри, траплялися поразки і вигравалися медалі, а на підлогах – ні подряпини!

 

Проект: зал для настільного тенісу «Оріон», Бальзака, 66, Київ

Реалізація: 2020 рік

Покриття для підлоги: лінолеум Omnisports, Tarkett; комерційний лінолеум Strong Plus Fresco, Juteks

Фото: Андрій Куліш

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '69',
];