меню
New York в центрі Києва

Коли приїжджаєш до великого міста, мрієш не тільки побачити всі головні пам'ятки, а й зупинитися в пристойному готелі, який теж часом може бути свого роду визначною пам'яткою.

 

Якщо зібралися в Київ, зверніть увагу на бутик-готель New York, який відкрився в 2018 році. Одна з головних його переваг – вдала локація в центрі – вулиця Антоновича. Навіть якщо ви приїхали всього на один день, у вас буде можливість побачити костел Святого Миколая архітектора Владислава Городецького, Олімпійський стадіон, реконструйований німецьким бюро GMP і Київський національний академічний театр оперети авторства Геннадія Автоновского. Всі вони знаходяться поблизу.

Ще одна перевага бутік-готелю New York – камерність. У ньому всього десять номерів, які розмістилися в лівому крилі третього поверху однойменної будівлі.

Кожен з номерів схожий на окремі апартаменти зі своєю вітальнею, кухнею, їдальнею, спальнею і ванною кімнатою. Оформлені вони в єдиному стилі. На світлому тлі виділяються темний текстиль і фасади кухонних меблів, відтінок яких близький до декору покриттів для підлоги. Оскільки готель все ж відноситься до приміщень комерційного характеру, і всі покриття повинні витримувати різного роду експлуатаційні виклики, в якості підлоги вибрали надійний ламінат від німецького виробника Parador.

 

Проект: бутик-готель New York

Дизайнер: Володимир Домарецький

Реалізація: 2018 рік

Покриття для підлоги: ламінат Parador, колекція Basic

Фото: бутік-готель New York