меню
Звуки музики

Будівля готелю NHow Berlin нагадує незвичну музичну установку з світяться перемикачами. Такий собі музичний вулик по відчуттях.

 

До Берліна не їдуть за тишею і спокоєм. Місто галасливий, багатоликий, контрастний, і єдина константа його життя - постійне оновлення. Не дивно, що для готелю NHow Berlin вибрали майданчик в самому серці міста, на березі річки Шпрее, по сусідству з екстравагантними клубами, концертними залами і арт-аренами.

Автор проекту - архітектор Сергій Чобан не змінив своєї любові до чітких лініях і структурування простору. Спеціально для готелю розроблені матраци класу люкс - все для здорового сну. Вікна з повним затемненням, абсолютна звукоізоляція, все оздоблювальні матеріали екологічно чисті і натуральні - справжня німецька якість і турбота. І лише підлоги порушують строгість архітектурних форм і німецького підходу. Вся справа в тому, що в якості підлогового покриття вибрали ламінат з футуристичними принтами з колекції Edition від Parador, розробленого дизайнером Карімом Рашидом. Кажуть, що зовнішній вигляд - і є музика душі. І з цим твердженням неможливо не погодитися, особливо перебуваючи тут, на берегах Шпрее, в потоці гармонійних акордів NHow Berlin.

 

Архітектор: Сергій Чобан

Реалізація: 2011 рік

Покриття для підлога: ламінат з колекції Edition, Parador