меню
Під замовлення

Чи складно проектувати для абстрактного замовника? На це питання може відповісти архітектор Володимир Орєхов.

 

Головне завдання, яке стояло перед автором проекту, – перекроїти існуючий простір і зшити універсальний інтер'єр, який буде впору будь-якому мешканцеві, адже проектувався він під здачу. Виходячи з вимог власника квартири, автор проекту намагався в мінімальні терміни придумати і реалізувати нейтральний, але, тим не менш, не позбавлений дизайнерських знахідок інтер'єр. Оскільки квартира знаходиться в старому будинку в самому центрі Києва, міське середовище продиктувало свої умови. Відштовхуючись від цього, визначилися зі стилістикою, зупинивши свій вибір на класичних мотивах.

За кольорову основу взяли нейтральну пастельну гаму. Бежеві відтінки і відтінки натурального дерева лейтмотивом проходять крізь усі приміщення, зав'язуючи їх в єдину концепцію. При цьому палітра не статична: в залежності від освітлення, як денного, так і штучного, вона постійно змінює свій відтінок. Однак на самому початку простір квартири довелося перепланувати. В результаті вітальня була об'єднана з кухнею-їдальнею, а перехід між передпокоєм і вітальнею прикрашає високий шафа, яка немов обрамляє дверний отвір. Ізолювали лише приватні приміщення: спальню і ванну кімнату.

Таким чином, на прикладі цього скромного за розмірами простору архітектор Володимир Орєхов продемонстрував цінність індивідуального підходу до простору, який не має постійного мешканця.

 

Архітектор: Володимир Орєхов

Покриття для підлоги в спальні: ламінат Parador, дуб кантрі

Плінтус: Tarkett, колекція Salsa, ясен Арктик

Фото: надані архітектором