меню
Квартира в аренду

Якщо ви запитаєте у вікіпедії, що таке довіра, то отримаєте ось таке визначення: довіра – це впевненість у порядності й доброзичливості іншої сторони, з котрою довіряючий знаходиться в тих чи інших відносинах, що базується на його досвіді.

 

Чи готові ви ризикнути і довірити дизайнеру свої апартаменти, не контролюючи сам процес реалізації? Напевно, тут все буде залежати від того, кому ж ви довіряєте ключі від дому.

 

Дизайнер та керівник Tsimbalist design group Ірина Цимбаліст, як ніхто знає всі тонкощі у створенні преміальних інтер’єрів, адже за її плечами досвід понад 13 років.

 

Квартира розташувалась в сучасному житловому комплексі преміум класу Obolon Residences. 58 квадратних метрів де кожна деталь відіграє свою почесну роль в ідельному інтер’єрі. Саме в цьому проєкті замовник проявив сто відсоткові довіру дизайнеру Ірині Цимбаліст, адже за сім місяців прийшов лише два рази: перший коли віддавав ключі і другий коли їх забирав.

 

Сьогодні ми покажемо лише частинку цієї квартири, аби погрузити вас у неймовірну атмосферу комфорту, де кожна деталь існує в гармонії. Стильні підвісні світильники грають в симфонії з елементами декору та щільними шторами, темні стінові панелі створюють сцену для загадкової героїні на картині, а дерев’яні меблі з вкрапленням бетону ідеально поєднуються з головним героєм кімнати – великим ліжком. Та що тут говорити, ви й самі все бачите.

 

Відмітимо лише, що для підлоги даної квартири дизайнерка Ірина Цимбаліст обрала ламінат німецького бренду Egger з яскраво вираженою фактурою, яка лише підкреслює неймовірну атмосферу кімнати.

 

Проєкт: квартира в оренду ЖК Obolon Residences

Студія: Tsimbalist design gro

Дизайнер: Ірина Цимбаліст

Реалізація: 2022 рік

Покриття для підлоги: ламінат Egger, декор Дуб Муром

Фото: Олексій Колечкін

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '104',
];