меню
Смак гранату

Ще один реалізований проєкт від талановитої дизайнерки Тетяни Сорокіної під дуже соковитою назвою «Смак гранату».

Власники квартири повністю довірились професіоналам студії дизайну Sorokina Design у створенні ідеальної атмосфери для їхнього дому. І вже невдовзі, об’єкт з двома кімнатами та двома вікнами перетворився на окремі кухню, спальню і вітальню. Одним з аспектів натхнення для даного проєкту став вид з вікна, де можна насолодитись заворожуючим заходом сонця.

Просторий інтер’єр у поєднанні зі скляними перегородками замість стін, дозволяє вийти за межі буденного ремонту. Додаткову глибину та складну кольорову гаму вдалось отримати шляхом чудового тандему скляних поверхонь та дзеркал. Помаранчеві подушки, картина на стіні, яка перегукується з килимом на підлозі та червоний столик в кімнаті вносять у стриманий, стильний інтер’єр яскраві акценти. Атмосфера помешкання заспокоює та огортає своїм затишком, змушуючи залишити всі зайві емоції за порогом квартири.

Для спальні дизайнерка Тетяна Сорокіна обрала паркетну дошку Edwa Дуб тропік. Натуральне покриття для підлоги – це завжди правильний вибір, адже паркет екологічний, відмінно зберігає тепло та поглинає звуки, забезпечуючи якісну ізоляцію підлоги.

 

Проєкт: Смак гранату

Студія: Sorokina design workshop

Дизайнер: Тетяна Сорокіна

Ремонт: компанія KM evolution

Покриття для підлоги: паркетна дошка Edwa, декор Дуб тропік  (Neutron Star)

Реалізація: 2021

Локація: Київ, Україна

Фото: Сергій Кадулін

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '103',
];