меню
Офіс в стилі комікс

Ви знали, що за підрахунками вчених, в середньому за все своє життя людина проводить на роботі приблизно від 8 до 12 років, з яких 5 років офісний працівник сидить за столом? Вражає, правда?

 

Саме тому, робоче місце має бути максимально комфортним, а офіс таким в який захочеться приходити щодня, або хоча б п’ять днів на тиждень.

І таке місце є – офіс консалтингової компанії, стильний проєкт, реалізований командою студії дизайну Sorokina Design. Елементи декору в стилі комікс, геймерські крісла, столи-трансформери та яскраві акценти, що привертають увагу кожного.

 

Для даного проєкту дизайнер Тетяна Сорокіна обрала вінілові покриття від Wineo. І цей вибір дуже вдалий, адже покриття німецької компанії відомі своєю еластичністю та міцністю.

 

«Ми не малюємо інтер'єри, які не можна реалізувати, ми не проектуємо інтер'єри на реалізацію яких немає бюджету, і наші інтер'єри – це завжди функціонал, краса та якість!» – Тетяна Сорокіна.

 

Проєкт: офіс консалтингової компанії Consalting Servise plus

Студія: Sorokina design workshop

Дизайнер: Тетяна Сорокіна

Ремонт: компанія KM evolution

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Wineo 400 DB Wood XL, декор Joy Oak Tender, колекція Wineo 400 DB Stone, декор Wisdom Concrete Duske

Реалізація: 2022

Локація: Київ, Україна

Фото: Сергій Кадулін

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '102',
];