меню
Продовження історії «Фабрики кольору»

«Сучасний дизайн неможливо уявити без кольору. Наш проєкт, який отримав назву Factory of colours («Фабрика кольору») – це місце, де колір народжується, як народжуються нові знання та смисли», – говорить головний архітектор та засновник студії Loft buro – Олег Волосовський, який разом з командою реалізували проєкт Auditorium на виставці Interior Mebel 2022.

 

Далі «Фабрика кольору» була адаптована та перенесена до простору офісу студії Loft buro. Покриття для підлоги, зберігаючи первісний задум автора, відображають і поглинають світло, що ллється з вікон, міксуючи його з потоками від ламп та софітів. Геометричний візерунок покриття LVT, що підкреслював гру кольору в проєкті Auditorium, лаконічно виділяє робочі місця студії.

 

Підлога з проєкту «Фабрика кольору», яка відпрацювала виставку з величезним трафіком відвідувачів, була заново змонтована на нову підоснову з клейовим верхнім шаром від Wineo. Навіть гострі кути окремих елементів зберегли свій первісний вигляд.

 

Примітно те, що це перший проєкт студії Loft buro та компанії Вітекс Україна з початку війни. Інсталяція покриття розпочалася на початку березня 2022.


Проєкт: офіс студії Loft buro

Студія: Loft buro

Архітектор: Олег Волосовський

Дизайнер: Юлія Клименко

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Wineo 400 DB Stone, декори Wisdom Concrete Dusky, Hero Stone Gloomy, Glamour Concrete Modern, Fairytale Stone Pale

Реалізація: 2022

Локація: Київ, Україна

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '101',
];