меню
Фабрика кольору за місяць

Архітектор Олег Волосовський та команда Loft Buro доводять, що розробити та реалізувати проєкт лише за один місяць цілком реально.

 

Йдеться про проєкт Auditorium для виставки Interior Mebel, відкриття якої було заплановано на 3 лютого 2022 року. Щороку простір Auditorium, де відбуваються майстер-класи та панельні дискусії, розробляє одна з українських архітектурних студій. На цей раз організатори виставки звернулися до Loft Buro. Авторам надали повний карт-бланш. Єдина складність полягала у стислих термінах – лише один місяць на концепт та його реалізацію. Але Олег Волосовський не боїться викликів тож охоче взявся за справу! Auditorium було реалізовано вчасно та вранці 3 лютого він вже чекав на перших відвідувачів.

«Сучасний дизайн неможливо уявити без кольору. Наш проєкт, який отримав назву Factory of colours («Фабрика кольору») – це місце, де колір народжується, як народжуються нові знання та смисли», – коментує архітектор Олег Волосовський.

Особливо приємно, що для реалізації ідеї автори вибрали вінілові покриття та еко-підлогу Purline від німецького виробника Wineo. Покриття для підлоги використані не лише за своїм прямим призначенням, але і як декор, що прикрашає бетонні колони простору Auditorium.

 

Проєкт: Auditorium, виставка Interior Mebel

Студія: loft buro

Архітектор: Олег Волосовський

Дизайнер: Юлія Клименко

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Wineo 400 DB Stone, декори Wisdom Concrete Dusky, Hero Stone Gloomy, Fairytale Stone Pale; біо-підлога Purline Wineo, колекція Wineo 1500, декори Chip Honey Mustard, Chip Racing Green, Chip Red Rubin, Chip Terracotta Dark, Chip Summer Sky

Реалізація: 2022

Локація: Київ, Україна

Фото: Adamov photography

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '100',
];