меню
Sintelon
Коврова плитка для готелів
Sintelon SKY VALER

Прекрасні технічні характеристики, універсальний дизайн, зручний формат, легкість укладання та догляду роблять килимову плитку SKY VALER ідеальним рішенням для офісних приміщень. Базова колекція килимової плитки SKY випускається у дев'яти класичних кольорах, які гармонують з кольорами офісних меблів, а також з дизайнами килимової плитки із серії SKY NEON, SKY VALER і SKY FLASH. Комбінуючи дизайни з цих колекцій між собою, можна ефектно виділити необхідні зони і додати динаміки офісному простору.

подробнее

Sintelon SKY
Технічні характеристики, універсальний дизайн, зручний формат, легкий монтаж та експлуатація роблять килимову плитку SKY прекрасним рішенням для офісних приміщень. Базова колекція килимової плитки SKY має дев'ять класичних відтінків, які чудово поєднується з кольорами офісних меблів, а також з дизайнами килимовій плитки з колекцій SKY NEON, SKY VALER і SKY FLASH. Комбінуючи дизайни цих колекцій між собою, можна ефектно виділити різні зони і додати динаміки офісному простору.

подробнее

Sintelon SKY FLASH

Зонувати робочий простір тепер стало легко і просто за допомогою колекції килимової плитки із серії SKY. Виділіть переговорну зону за допомогою дизайнів колекції SKY FLASH, а для робочих зон оберіть базові відтінки з колекції SKY. Зручне зонування простору за допомогою покриттів для підлоги дозволить уникнути зайвих перегородок і захаращення офісного простору. А зручність в укладанні, догляді та обслуговуванні додасть позитивних емоцій під час вибору килимових покриттів із серії SKY.

подробнее

Sintelon SKY NEON

Надійне, привабливе на вигляд і в той же час практичне, довговічне рішення для підлоги. Представляємо вам колекцію килимової плитку SKY NEON, яка зачарує вас своєю практичністю та зовнішнім виглядом! Використайте колекцію, щоб виділити зону відпочинку або індивідуальне робоче місце в офісі. Колекція ідеально поєднується з базовими дизайнами колекції SKY.

подробнее

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'purpose_id' => '8069',
    'category_id' => '648',
    'brand_id' => '474',
];