меню
Данина традиції
08.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щороку одне і те саме: сотні інтер'єрних проектів, десятки перевірених роками партнерів, міжнародне журі ну і, звичайно, переможці. Про що мова? Звичайно ж, про конкурс «Інтер'єр Року»!

          

Винятком з правил став лише минулий, 2020 рік, – конкурс не проводився через відомі всім причини. У 2021 році дата офіційного нагородження переможців переносилася кілька разів, але 4 червня свято все ж таки відбулося! Причому вітали в цей день не тільки учасників «Інтер'єр Року», але Ukrainian Urban Awards і Real Estate Market Awards. Традиційно гостей заходу чекали в КВЦ «Парковий».

      

В одному із залів першого поверху виставкового центру можна було познайомитися з роботами конкурсантів. А на третьому – поспілкуватися з партнерами заходу, послухати майстер-класи Хірокі Мацуура, Крістоса Пассаса і Вінні Маасу, а також бути присутнім на церемонії нагородження. Чим важливі конкурси, так це фіксацією актуальних прийомів в інтер'єрному проєктуванні та відкриттям нових імен. Цей рік не став винятком: серед переможців були названі як солідні архітектурні бюро зі сформованим стилем роботи, так і початківці, молоді дизайнери, які сьогодні знаходяться в пошуку персонального стилю і зовсім скоро, сподіваємося, здивують нас своїми відкриттями.

    

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '152',
];