меню
InterBuildExpo: спілкуємось наживо
31.03.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За останній рік ми всі скучили по живому спілкуванню. І перед черговим карантином у нас була унікальна можливість поспілкуватися з нашими колегами, замовниками та відвідувачами на виставці InterBuildExpo.

Виставка InterBuildExpo проходила в МВЦ на Броварському проспекті з 17 по 19 березня. Гостей, які бажають дізнатися, що нового сьогодні пропонують українські виробники і рітейлери, виявилося більш ніж достатньо. Наша компанія була представлена ​​в рамках виставки відразу на двох стендах. Перший презентував актуальні в наступаючому сезоні матеріали – терасну і фасадну дошку від виробника Vetedy, Люксембург. Другий – завжди актуальні покриття – ламіновану підлогу та паркетну дошку від Parador, Німеччина. Чому саме ці два бренди? Причина одна – це провідні європейські виробники, що досягли успіху кожен у своєму напрямку.

      

Терасна і фасадна дошка від Vetedy відома запатентованою технологією Softline®. Завдяки їй монтаж покриття стає більш простим, швидким і непомітним (відсутні видимі гвинти). А деревина в свою чергу набуває стабільності: після зими на ній не з'являються поздовжні вигини, дерево не «викручує», а на кутах, що підрізають під 45 °, – не утворюються тріщини. Секрет в тому, що планки монтуються на міцні композитні кріплення, що гарантують відсутність контакту дерева з металом.

      

За компанією Parador вже давно закріпилася репутація трендсеттера і новатора ринку покриттів для підлоги. Саме Parador одним з перших у своїй галузі розпочав співпрацю зі світовими зірками архітектури та дизайну, на кшталт Захі Хадід, Каріма Рашида, братів Буррулек, Бена ван Беркеля і Ора Іто. А за свої сміливі рішення не раз був нагороджений престижною дизайн-премією Red Dot. У паркетній дошці Parador також можна знайти унікальні декори. Наприклад, розроблені спільно з архітектором Хаді Тегерані. Зупинивши свій вибір на продуктах цього виробника, ви отримаєте модний декор, формат планки та простий монтаж.

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '151',
];