меню
InterBuildExpo: спілкуємось наживо
31.03.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За останній рік ми всі скучили по живому спілкуванню. І перед черговим карантином у нас була унікальна можливість поспілкуватися з нашими колегами, замовниками та відвідувачами на виставці InterBuildExpo.

Виставка InterBuildExpo проходила в МВЦ на Броварському проспекті з 17 по 19 березня. Гостей, які бажають дізнатися, що нового сьогодні пропонують українські виробники і рітейлери, виявилося більш ніж достатньо. Наша компанія була представлена ​​в рамках виставки відразу на двох стендах. Перший презентував актуальні в наступаючому сезоні матеріали – терасну і фасадну дошку від виробника Vetedy, Люксембург. Другий – завжди актуальні покриття – ламіновану підлогу та паркетну дошку від Parador, Німеччина. Чому саме ці два бренди? Причина одна – це провідні європейські виробники, що досягли успіху кожен у своєму напрямку.

      

Терасна і фасадна дошка від Vetedy відома запатентованою технологією Softline®. Завдяки їй монтаж покриття стає більш простим, швидким і непомітним (відсутні видимі гвинти). А деревина в свою чергу набуває стабільності: після зими на ній не з'являються поздовжні вигини, дерево не «викручує», а на кутах, що підрізають під 45 °, – не утворюються тріщини. Секрет в тому, що планки монтуються на міцні композитні кріплення, що гарантують відсутність контакту дерева з металом.

      

За компанією Parador вже давно закріпилася репутація трендсеттера і новатора ринку покриттів для підлоги. Саме Parador одним з перших у своїй галузі розпочав співпрацю зі світовими зірками архітектури та дизайну, на кшталт Захі Хадід, Каріма Рашида, братів Буррулек, Бена ван Беркеля і Ора Іто. А за свої сміливі рішення не раз був нагороджений престижною дизайн-премією Red Dot. У паркетній дошці Parador також можна знайти унікальні декори. Наприклад, розроблені спільно з архітектором Хаді Тегерані. Зупинивши свій вибір на продуктах цього виробника, ви отримаєте модний декор, формат планки та простий монтаж.