меню
Футбольна підтримка
29.12.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ви знали, що наші співробітники дуже люблять футбол? І не лише із задоволенням дивитися головні турніри, а й щовівторка, об'єднавшись в команди, відігравати черговий матч.

    

Але це не все. Час від часу компанія «Вітекс Україна» бере участь в різних футбольних заходах країни. Наприклад, не так давно ми вирішили підтримати ФАБУ (Футбольна асоціація будівельників України) в проведенні аматорського турніру «Різдвяний Кубок друзів 2020».

    

Головна мета, яку перед собою ставить ФАБУ, – організація спортивних змагань, популяризація здорового способу життя та будівельної галузі. «Проведення товариських зустрічей серед будівельних компаній, було розпочато в 2011 році. Кожен турнір присвячувався важливим подіям, які відбувались в Україні. Цього року ми вирішили підтримати один одного та привітати артистів, медиків, захисників, адвокатів, будівельників та спортсменів», – розповідають представники ФАБУ.

25 грудня один з майданчиків тренувальної бази ФК «Динамо Київ» зустрічав «Різдвяний Кубок друзів 2020». Компанія «Вітекс Україна» – партнер турніру – вітає переможців!

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '150',
];