меню
Екологічність в кожному кроці
15.10.2020

 

Всі виробники покриттів для підлоги, представлені в портфелі компанії «Вітекс Україна», стежать за трендами: які декори сьогодні актуальні, фактури, формати дошки. Однак, це далеко не все, на що звертають увагу відповідальні компанії.

 

Наприклад, німецький виробник паркету, ламінату і вінілу Parador велику увагу приділяє ще одному тренду – екологічності і зовсім скоро переходить на упаковку своїх продуктів в коробки з картону.

 

«Відповідальне використання природних ресурсів у виробництві, логістиці та упаковці має велике значення для компанії Parador. Ми хочемо, щоб наші екологічні цінності стали ще більш помітними і проявлялися у всьому. Тому для упаковки нашої продукції ми тепер використовуємо натуральний картон, що містить перероблені волокна. Це екологічно чистий і стійкий матеріал. Такий крок – наша підтримка сталого розвитку », – розповідають представники компанії Parador.

 

Картонна упаковка буде вперше використана в новій колекції One Ground Design Edition. Інші лінійки будуть «переодягнені» в нову упаковку в найближчі місяці.

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '148',
];