меню
Новини з Австрії
22.09.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Один із принципів австрійської компанії Neuhofer Holz – рухатись вперед! Для цього її співробітники ставлять перед собою амбітні цілі і прагнуть досягти їх в строк.

 

 

На початку липня в місті Целль-ам-Мос (саме тут розташована штаб-квартира Neuhofer Holz) була встановлена ​​нова аспіраційна система для виробництва вологостійких пластикових плінтусів. Перевага даної технології – гнучкість форм плінтусів і власний цифровий друк декорів. А це значить, швидка реалізація. Після розширення, виробнича потужність в сегменті пластикових плінтусів складатиме 26,4 мільйонів погонних метрів на рік.

 

 

Значний зріст попиту на дерев'яні профілі з масиву, підштовхнув Neuhofer Holz інвестувати в автоматизований високопродуктивний верстат Weinig Powermat 2400.

Його максимальна продуктивність становить приблизно 100 м/хв, що дозволяє додатково виготовити 20 мільйонів погонних метрів дерев'яних профілів на рік (загальна виробнича потужність всіх заводів становить 165 млн п. м на рік). Weinig Powermat 2400 буде введений в експлуатацію в середині жовтня 2020 року.

 

 

Переговори про будівництво нових виробничих цехів і складів вже завершені. За поточними оцінками, будівництво почнеться навесні 2021 року. Однак підготовчі роботи почалися вже в серпні поточного року.

 

 

Однією з причин додаткових інвестицій в Neuhofer називають постійне зростання, а значить і розширення штату. Всього в декількох хвилинах ходьби від виробництва для співробітників компанії будується багатосімейний будинок. Житлова площа складатиме 1075 кв. м. Завершення будівництва заплановано на кінець червня 2021 року.

 

 

Як бачите, у Neuhofer Holz в Целль-ам-Мосе завжди багато цікавого!

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '147',
];