меню
Виклик прийнятий
13.05.2020

У кількох абзацах постараємося розповісти, чим сьогодні живуть виробники ламінованих підлог. Які виклики перед ними стоять і як вони з ними справляються.

 

Куди котиться наш світ?

Що б не відбувалося, виробники ламінованих покриттів завжди на чеку. Крім іншого, їх погляд спрямований і в сторону вивчення тенденцій в моді, архітектурі, дизайні, так само як і соціальних настроїв. Ні для кого не стане відкриттям факт, що сьогодні нашу реальність багато в чому визначають глобалізація, урбанізація та діджіталізація. Однак, в той самий час ці довгограючі тренди викликають зворотні реакції: великий попит на індивідуальні рішення, прагнення до природи і ностальгію за розміреним ритмом життя. Ось чому одним з домінуючих макротрендов стає тихий, медитативний простір. І таким оазисом стає наш будинок, де кожен шукає безпечну і комфортну обстановку. Цей аспект і відображають в ламінованих підлогах такі великі гравці, як німецькі компанії Parador і Wineo.

 

 

 

Декори, формати і дещо інше

Оскільки споживач вибирає комфорт і екологію, велику увагу виробники приділяють автентичності декорів, будь то натуральне дерево, сланець, керамічна плитка, бетон, граніт або сталь. Декори стають настільки реалістичними, що відрізнити їх від натурального дерева або каменю практично неможливо. У дизайні ставка робиться на природні кольори і формати. Якщо це дерево, то дуб натуральних відтінків. Якщо камінь, то сірі тони, відтінки бетону і матові поверхні. Що стосується форматів, особливо популярні сьогодні угорська і французька ялинка, широкі і довгі планки, але й класика залишається в тренді. Великий вплив на дизайн покриттів мають японський мінімалізм і мистецтво буддизму, які дозволяють сформувати в інтер'єрі той самий комфорт. Ще один напрямок – Африка і Південна Америка з властивими їм теплою, землистою палітрою і предметами ручної роботи.

     

Актуальні технології

Крім візуальних аспектів, сучасний споживач вибирає довговічне покриття. Завдяки високій вологостійкості, нову ламіновану підлогу можна використовувати в приміщеннях, які раніше були для неї недоступними. Ламінат останнього покоління застосовується у ванних кімнатах, на кухнях і інших вологих приміщеннях. Щоб уникнути негативного впливу вологи, виробники модифікують несучі плити, герметизують кромки, просочують їх гідрофобними маслами і лаками. Вдосконалені замкові системи також запобігають проникненню вологи в шви. Крім того, вологостійкі ламіновані підлоги ще більш міцні і можуть застосовуватися в приміщеннях з високими навантаженнями. Крім того, часто виробники інтегрують в ламінат підоснову, що значно знижує рівень шуму і дозволяє укладати покриття безпосередньо на підготовлену стяжку. А завдяки кліковому замку по периметру, гарантовано швидкий і простий монтаж, адже вам не потрібно розрізняти «праву» і «ліву» планки.

Ламінат і екологія

Беручи до уваги різні сфери застосування, виробники ламінату прагнуть поліпшити і інші характеристики продукту. Оскільки у виробництві ламінованих підлог використовуються матеріали з деревини, це говорить про дбайливе ставлення до природних ресурсів, адже дерево – поновлюваний продукт. Виробники роблять акцент на стійкий бізнес, використовуючи деревину локальних лісових господарств, вибираючи технології виробництва з низьким рівнем викидів і застосовуючи відходи для вироблення тепла. Така продукція сертифікується екомаркуванням Blue Angel. Споживач вибирає відповідний моді, натуральний продукт, але в кінцевому рахунку важлива для нього і ціна. Ламінат це – актуальність і екологічність за прийнятні гроші.

 

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '145',
];