меню
Технології у ванній кімнаті
04.05.2020

Технологічний вініл, який не перший рік підкорює ринки різних країн, змінив ставлення до покриттів для підлоги. У тому числі і в ванних кімнатах. Про це говорять головні виробники. У тому числі і німецька компанія Wineo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ванна кімната – домашній оазис

Ванна кімната – простір, потрапляючи в який, всі ми хочемо розслабитися. Щоб відчути себе в цьому приміщенні дійсно комфортно, важлива приємна і тепла атмосфера. Саме тому в оформленні інтер'єрів ванних кімнат велика увага приділяється оздоблювальним матеріалам, які допоможуть перетворити приміщення в персональний оздоровчий СПА.

 

Вінілові підлоги в форматі плитки досить складно відрізнити від справжньої плитки.

 

Плитка у ванній кімнаті? Не обов'язково

Коли справа доходить до покриттів для підлоги, багато хто з нас, як і раніше віддасть перевагу керамічній плитці. І для цього є вагомі причини: плитка міцна, водостійка і забезпечує в мокрій зоні надійний захист від води. Однак, у ванній кімнаті ми часто ходимо босоніж, а плитка – матеріал досить холодний. Якщо ви заздалегідь не передбачили застосування системи «тепла підлога», вам може бути не дуже комфортно. Уникнути цього допоможе правильно підібране покриття для підлоги. Теплий, еластичний і вологостійкий вініл стане чудовою альтернативою холодній кераміці. Wineo крім вінілових підлог також пропонує свою унікальну розробку біо-підлогу PURLINE. Важливо відзначити, що вініл і біо- підлога не призначені 

 

 Кілька бризок води не нашкодять покриттю.

 

Технологія вирішує

Сучасні вінілові підлоги досить складно відрізнити від кераміки. Особливо з такими автентичними декорами, як у Wineo. Дивлячись на них, у вас складеться враження, що перед вами справжня плитка. Що стосується форматів, вініл представлений в розмірній сітці на будь-який смак і інтер'єр: 300х600 мм, 1000x500 мм або 914x480 мм.

На відміну від плитки, вінілові покриття не обов'язково приклеювати до основи. Представлені вони і з замковим з'єднанням, що стане найкращим рішенням для швидкого ремонту. Ви можете укласти таку підлогу без шуму, бруду і не маючи великої кількості інструментів. Ще один плюс в тому, що підлогою можна користуватися одразу після укладання. А якщо через кілька років вона перестане радувати, її можна так само швидко демонтувати.

 

 Дизайнерські підлоги в форматі плитки складно відрізнити від справжньої плитки.

 

Екологічність і покриття для підлоги

Вибравши еластичну підлогу, але не визначившись у тому, класичний вініл укладати або органічне покриття PURLINE від Wineo, погляньте на склад. Вініл – класична підлога з ПВХ, але без шкідливих пластифікаторів. Якщо ж ви хочете уникнути ризиків, наприклад, алергій, вам слід вибрати органічний PURLINE. PURLINE – це поліуретанове покриття, яке на 99% складається з природної відновлюваної сировини (рапсове, касторове масло і крейда). Покриття для підлоги виробляється без додавання хлору, пластифікаторів, розчинників і безпечно для здоров'я.

Що ще важливо знати і врахувати при виборі – уважно вивчити інструкцію з укладання/використання/догляду. Яким би технологічним не було покриття для підлоги, щоб воно справно служило, завжди потрібно дотримуватися рекомендацій виробника!

 

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '143',
];