меню
Технології у ванній кімнаті
04.05.2020

Технологічний вініл, який не перший рік підкорює ринки різних країн, змінив ставлення до покриттів для підлоги. У тому числі і в ванних кімнатах. Про це говорять головні виробники. У тому числі і німецька компанія Wineo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ванна кімната – домашній оазис

Ванна кімната – простір, потрапляючи в який, всі ми хочемо розслабитися. Щоб відчути себе в цьому приміщенні дійсно комфортно, важлива приємна і тепла атмосфера. Саме тому в оформленні інтер'єрів ванних кімнат велика увага приділяється оздоблювальним матеріалам, які допоможуть перетворити приміщення в персональний оздоровчий СПА.

 

Вінілові підлоги в форматі плитки досить складно відрізнити від справжньої плитки.

 

Плитка у ванній кімнаті? Не обов'язково

Коли справа доходить до покриттів для підлоги, багато хто з нас, як і раніше віддасть перевагу керамічній плитці. І для цього є вагомі причини: плитка міцна, водостійка і забезпечує в мокрій зоні надійний захист від води. Однак, у ванній кімнаті ми часто ходимо босоніж, а плитка – матеріал досить холодний. Якщо ви заздалегідь не передбачили застосування системи «тепла підлога», вам може бути не дуже комфортно. Уникнути цього допоможе правильно підібране покриття для підлоги. Теплий, еластичний і вологостійкий вініл стане чудовою альтернативою холодній кераміці. Wineo крім вінілових підлог також пропонує свою унікальну розробку біо-підлогу PURLINE. Важливо відзначити, що вініл і біо- підлога не призначені 

 

 Кілька бризок води не нашкодять покриттю.

 

Технологія вирішує

Сучасні вінілові підлоги досить складно відрізнити від кераміки. Особливо з такими автентичними декорами, як у Wineo. Дивлячись на них, у вас складеться враження, що перед вами справжня плитка. Що стосується форматів, вініл представлений в розмірній сітці на будь-який смак і інтер'єр: 300х600 мм, 1000x500 мм або 914x480 мм.

На відміну від плитки, вінілові покриття не обов'язково приклеювати до основи. Представлені вони і з замковим з'єднанням, що стане найкращим рішенням для швидкого ремонту. Ви можете укласти таку підлогу без шуму, бруду і не маючи великої кількості інструментів. Ще один плюс в тому, що підлогою можна користуватися одразу після укладання. А якщо через кілька років вона перестане радувати, її можна так само швидко демонтувати.

 

 Дизайнерські підлоги в форматі плитки складно відрізнити від справжньої плитки.

 

Екологічність і покриття для підлоги

Вибравши еластичну підлогу, але не визначившись у тому, класичний вініл укладати або органічне покриття PURLINE від Wineo, погляньте на склад. Вініл – класична підлога з ПВХ, але без шкідливих пластифікаторів. Якщо ж ви хочете уникнути ризиків, наприклад, алергій, вам слід вибрати органічний PURLINE. PURLINE – це поліуретанове покриття, яке на 99% складається з природної відновлюваної сировини (рапсове, касторове масло і крейда). Покриття для підлоги виробляється без додавання хлору, пластифікаторів, розчинників і безпечно для здоров'я.

Що ще важливо знати і врахувати при виборі – уважно вивчити інструкцію з укладання/використання/догляду. Яким би технологічним не було покриття для підлоги, щоб воно справно служило, завжди потрібно дотримуватися рекомендацій виробника!