меню
Ковролін: курс на комфорт
23.04.2020

Тенденції в інтер'єрному дизайні – одиниця мінлива. Слідувати їм чи ні, кожен вибирає сам. Але в будь-якому інтер'єрі в усі часи будуть цінуватися комфорт і затишок.

 

Зробити простір атмосферним, в який ви будете хотіти повертатися знову і знову, допоможе ковролін. При цьому неважливо, про що йде мова: про квартири або приватні будинки, готелі або офіси. Кожному з них килимове покриття додасть м'якості і тепла. Звичайно, в цій індустрії так само є свої модні течії. Час від часу, ніби домовившись, дизайнери різних країн застосовують в проектах то східні арабески, то сувору графіку, то немов вантажні, потерті орнаменти. Але є в цій галузі і своя класика, доречна абсолютно скрізь і завжди. З нею і пропонуємо познайомитися. Тим більше, що в нашому асортименті з'явилися нові колекції від найвідоміших європейських брендів Balta і ITC.

 

 

 

 

 

 

Silky Lush, ITC

Дана колекція – це м'який розрізний ворс з тонкої нитки мікрополіестеру, яка прокрашена в масі (Solution Dyed). Кольорова гамма Silky Lush легко впорається із формуванням домашнього затишку. Базові тони універсальні і легко застосовуються як в будь-якому стилі, так і в будь-якому приміщенні. Ковролін Silky Lush відповідає європейським екологічним нормам.

        

Колекція Condor Puma, Balta

Ця колекція припаде до душі всім, хто обирає палітру бежевих відтінків. Відзначимо, що це м'який розрізний ворс середньої висоти (поліестер). Покриття антистатичне, стійке до дії ультрафіолету і тривалий час зберігає насиченість кольору. Ковролін Condor Puma відповідає європейським екологічним нормам і українським вимогам пожежної безпеки.

        

Taroko, Balta

Колекція Takoro – ідеальне поєднання ціна-якість. Завдяки різнорівневому петельному ворсу і меланжевим декорам, виглядає колекція Takoro одночасно і традиційно, і сучасно. Вторинна основа ковроліну «Ультратекс» забезпечує термо- і шумоізоляцію, а також надає покриттю додаткову м'якість. Ковролін Taroko – гіпоалергенний, що підтверджено європейським сертифікатом TUV Nord, він відповідає європейським екологічним нормам і має 10-річну гарантію стійкості до плям.

        

E-Strike, ITC

Забарвлене в масі волокно з поліаміду Solution-Dyed має високу світлостійкість і стійкість до різних плям. Практичні нейтральні відтінки роблять E-Strike ідеальним рішенням для громадських приміщень. Колекція E-Strike – це комерційний ковролін (33 клас зносостійкості) і підходить для застосування в приміщеннях з високими навантаженнями. Ковролін E-Strike відповідає європейським екологічним нормам і українським вимогам пожежної безпеки.

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '142',
];