меню
Статті

Мета компанії «Вітекс Україна» – зробити житлові та комерційні приміщення ще комфортнішими. Як? За допомогою технологічних покриттів для підлоги. А для того, щоб покупець визначився та вибрав «свій» продукт, про нього потрібно розповісти!

Подробнее

Щороку одне і те саме: сотні інтер'єрних проектів, десятки перевірених роками партнерів, міжнародне журі ну і, звичайно, переможці. Про що мова? Звичайно ж, про конкурс «Інтер'єр Року»!

Подробнее

За останній рік ми всі скучили по живому спілкуванню. І перед черговим карантином у нас була унікальна можливість поспілкуватися з нашими колегами, замовниками та відвідувачами на виставці InterBuildExpo.

Подробнее

А ви знали, що наші співробітники дуже люблять футбол? І не лише із задоволенням дивитися головні турніри, а й щовівторка, об'єднавшись в команди, відігравати черговий матч.

 

Подробнее

Багато хто знає «Вітекс Украіну», як крупного імпортера покриттів для підлоги з головним офісом і шоу-румом на Богатирській, 11. У нашому шоу-румі зібрана колекція всіх видів підлог. Однак, Богатирська, 11 – не єдина адреса, за якою ви можете познайомитися з нашим асортиментом!

Подробнее

Відповідальне використання природних ресурсів у виробництві, логістиці та упаковці має велике значення для компанії Parador

Подробнее

Один із принципів австрійської компанії Neuhofer Holz – рухатись вперед! Для цього її співробітники ставлять перед собою амбітні цілі і прагнуть досягти їх в строк.

Подробнее

У кількох абзацах постараємося розповісти, чим сьогодні живуть виробники ламінованих підлог. Які виклики перед ними стоять і як вони з ними справляються.

Подробнее

Технологічний вініл, який не перший рік підкорює ринки різних країн, змінив ставлення до покриттів для підлоги. У тому числі і в ванних кімнатах. Про це говорять головні виробники. У тому числі і німецька компанія Wineo.

Подробнее

Зробити простір атмосферним, в який ви будете хотіти повертатися знову і знову, допоможе ковролін. При цьому неважливо, про що йде мова: про квартири або приватні будинки, готелі або офіси. Кожному з них килимове покриття додасть м'якості і тепла.

Подробнее

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded