04 01 2022 р.

Робочі принципи

Останні кілька років ми багато чуємо про стійке виробництво та екологічність. А ось в ДНК німецького виробника покриттів для підлоги Рагаdог ці принципі були закладені ще понад 40 років тому.
У всьому світі назва Рагаdoг асоціюється із новаторством. А в Україні - з компанією «Вітекс Україна», яка ексклюзивно презентує німецький бренд на вітчизняному ринку. З компанією, що ретельно добирає партнерів, звертаючи увагу на їхні цінності. Головна причина довгострокової співпраці з Рагаdог — якість паркету, ламінату та вінілу. Але ще одна, не менш важлива, - стійкий розвиток, міцно вбудований у принципи корпоративної культури підприємств Рагаdor Коесфельді (Німеччина) та Гюссінгу (Австрія). 

 

Особливість колекцій ламінату та паркетної дошки німецького виробника полягає в унікальних декорах, створених у колабораціях з іменитими дизайнерами. Це ще один із робочих принципів Рагаdог. Наприклад, колекція паркетної дошки та ламінату Open Frameworks, розроблена архітектором Хаді Тегерані, цікава тим, що планки можуть монтуватись різними способами, створюючи незвичайні орнаменти. До того ж планки представлені у кількох відтінках та розмірах. 

 

На цей час колекція підкорила серця професіоналів і зібрала найпрестижніші дизайн-нагороди та премії: Red Dot, Design Award, German Design Award, Iconic Award 2019, що присуджується Радою дизайнерів Німеччини. Також колекцію відзначило журі European Product Design Award у категорії Home Interior Products. З такими підлогами кожен з нас може стати трохи дизайнером, адже Open Frameworks дозволяє придумати свій унікальний малюнок покриття для підлоги.