12 10 2021 р.

Підкилимні ігри

Який інструмент допоможе у створенні унікального інтер'єру? Відповідей на це питання кілька. Один з них – килимові покриття.

 

Килими в сучасному інтер'єрі можуть здаватися спірним рішенням. Тим часом саме за допомогою килимових покриттів практично будь-якому простору можна надати завершеності, створити в ньому відчуття затишку. Клітинка, гусяча лапка, вінтаж, однотонні, строкаті та нейтральні – варто лише правильно підібрати колір та орнамент килимового покриття, і ви отримаєте ритмічний елемент інтер'єру.

 

Сьогодні вся увага прикута до покриття з ефектними геометричними принтами. Вони були актуальними й раніше, але цього року дизайнери полюбили їх із особливою силою. Геометричний орнамент послужить акцентом і чудово виглядатиме як у спальні, так і у вітальні або передпокої.

 

Для нейтральних за кольором та стилем інтер'єрів часто вибирають килимові покриття світлих відтінків. Вони допоможуть трохи оживити простір, при цьому не перевантажуючи його.

 

Ми робимо ставку на нейтральну палітру та строгу геометрію ковроліну бельгійського виробника Balta Group, представленого на вітчизняному ринку компанією «Вітекс Україна». Таке покриття не лише прослужить багато років, а й довго не втратить своєї актуальності.