12 12 2021 р.

Мистецтво омажа

Харизматичний Альфредо Хаберлі — аргентинець по крові і швейцарець за місцем проживання.  Дизайнер любить повторювати, що його роботи — свого роду омаж класики дизайну, навіть, якщо мова йде про покриття для підлоги.

 

Колаборація з німецьким виробником покриттів для підлог PARADOR відмінно вписується в озвучену концепцію. Колекція ламінованих покриттів FLOOR FIELDS — дань поваги природним формам, структурам і одночасно погляд у майбутнє, де можливі неочікувані підходи до проектування оздоблювальних матеріалів. 

 

Основна ідея FLOOR FIELDS полягає у красі незавершеності, де між усталеним порядком і хаосом формується індивідуальний простір. Результат подібного підходу — підлога з неочікуваними декорами і широкими можливостями для стилістичних експериментів.

 

«Ламінат, паркет або вініл — це історія не тільки про відтінки чи структури поверхні, але і про емоції! Наскільки підлога впливає на кожного з нас, які викликає почуття і як саме підкреслює характер приміщення. Коли я працюю над покриттям для підлоги, хочу отримати продукт, який хвилює і одночасно заспокоює», — розповідає Альфредо Хаберлі.
Оцінити колаборацію німецького виробника та швейцарського дизайнера можна у шоу-румі компанії «Вітекс Україна», ексклюзивного представника PARADOR на вітчизняному ринку.