19 09 2021 р.

Культурні коди

Тенденції інтер'єрного дизайну швидкоплинна, але все є напрямки актуальні в усі часи. До них і апелюють виробники підлогових покриттів.

 

На що орієнтуються і де шукають точку опори виробники паркету, ламінату та вінілу, ми дізналися у фахівців німецької компанії Parador — одного з головних трендсеттерів у своїй сфері, за плечима яких співпраця із зірками світового дизайну та престижні міжнародні премії за інноваційні розробки.

 

"Ми завжди звертаємо увагу на актуальні напрямки, але не забуваємо і про позачасові тренди, про культурні коди. Сьогодні ми робимо ставку на японський вабі-сабі, скандинавський дизайн та напрацювання німецької школи Bauhaus", - говорять у Parador.

 

Філософія Вабі-сабі
Вабі-сабі - не просто довгограючий тренд, а образ мислення, який бере свій початок у дзен-буддизмі. Він акцентує увагу на естетиці простоти та недосконалості. У такому інтер'єрі мирно вживаються мармур, фаянс, кераміка, льон та бетон. Цей образ відмінно доповнять покриття для підлоги з вираженою структурою натурального дерева природних відтінків.

 

Скандинавія поряд
Стилістика північних країн з глибокими фіордами, густими лісами та чистими озерами не перший рік знаходиться в топі дизайн-тендецій. Будинки мешканців Скандинавії наповнені предметами простих форм, геометричними орнаментами, пастельними квітами та натуральними матеріалами. Цей стиль підкреслюють покриття світлих порід дерева.

 

Bauhaus назавжди
Художня школа Bauhaus, заснована у 1919 році у Веймарі, сьогодні популярна, як ніколи. Кубічні форми, скляні поверхні, "відкритий" бетон, поєднання яскравих фарб - ось головні прикмети стилю Bauhaus. Пом'якшити його строгість допоможуть паркет, ламінат та вініл натуральних відтінків дерева.

 

Чи варто говорити, що Parador пропонує покриття для підлоги для будь-якого з цих стилів? Переконатися в цьому можна в шоу-румах компанії "Вітекс Україна".