Ковролін

Вітекс

Ковролін - це м'яке та щільне текстильне покриття для підлоги, що закріплюється за допомогою клею або двосторонньої стрічки, та покриває всю площу кімнати - від стіни до стіни.

 

Сучасні килимові покриття завдяки вдосконаленим технологіям виробництва стали більш універсальними, а також набули якісніших характеристик. Серед різноманітних рулонних килимових покриттів ковролін виділяється завдяки своїй практичності, різноманітності малюнків, високій зносостійкості, простоті укладання і доступній ціні. Ковролін має багатошарову структуру та різноманітну основу, що дозволяє укладати його в різних приміщеннях. Все це робить ковролін універсальним покриттям для підлоги.

 

На сьогоднішній день ковролін представлений на таких основах, як повсть, гума, джут, текстиль та спінена основа. Залежно від основи ковролін набуває своїх експлуатаційних характеристик. А багатошарова структура (ворс, первинна та вторинна основи) надає ковроліну додаткової міцності та м'якості.

Переваги ковроліну

  • Додаткова звукоізоляція. Матеріал пом'якшує кроки, приглушує звуки та служить додатковою звукоізоляцією. З ним сусідів менше турбуватимуть ігрові активності ваших дітей, а вам буде менш чутно їхню гучну музику. Бонус: якщо в кімнаті є телевізор або музичний плеєр, ковролін на підлозі покращить якість звуку в приміщенні.
  • М'яке покриття. Любителям ходити босоніж матеріал припаде до душі: з ним підлога стане значно м’якішою і теплішою.
  • Зниження травмонебезпеки. Це - м'який матеріал, здатний пом'якшити удар при необхідності. Ковролін в кімнату відмінно підходить для дітей, знижуючи травмонебезпечність приміщення.
  • Простота монтажу. Укласти ковролін в кімнаті зможе навіть новачок у ремонтній справі, а зробити потрібні вирізи не складе труднощів у домашніх умовах. Це заощадить ваш час, сили та кошти.
  • Цілісність покриття. Матеріал підходить тим, хто хоче отримати цілісне, єдине покриття у рамках кімнати, квартири, будинку.
  • Затишна атмосфера. Це коврове покриття для підлоги має виражену затишну фактуру, що робить інтер'єр більш теплим і обжитим.
  • Здатність затримувати дрібне сміття та пил. Вагомою перевагою ковроліну є пилопоглинання, тому його рекомендують як найбільш безпечне для здоров'я людини. Ковролін вловлює і утримує дуже багато пилу з повітря, який зручно збирати звичайним пилососом. Як результат - набагато менше пилу в дихальних шляхах відвідувачів та мешканців приміщення.
  • Актуальність поза часом. Ковролін на підлогу з однотонною фактурою — дизайн, який буде актуальний завжди, без прив'язки до модних віянь.
  • Ціна. Якщо ви не женетеся за натуральністю покриття, в нашому асортименті знайдуться бюджетні варіанти за доступною ціною за м2.

Купити килимове покриття у містах Київ чи Дніпро можна, завітавши до наших шоурумів. Покупці зі всієї України зробити замовлення можуть через наш сайт. Експерти компанії «Вітекс Україна» завжди готові поділитися з вами порадами щодо догляду за ковроліном та допомогти вибрати оптимальний варіант під ваші вимоги. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, гарантуючи високу якість та довговічність кожного виробу. Купуйте ковролінове покриття та створіть простір, у якому кожен крок сповнений задоволенням, а кожен момент – комфортом!