04 04 2024 р.

Конструктор. Весна. Мистецтво

04.04 відбувся довгоочікуваний Метроном "Конструктор. Весна. Мистецтво".

         

Організаторами заходу виступили чотири відомих компаній: СВІТ Плюс, Будівельна Зірка, Вітекс Україна та медіа група DMNTR | "Дiм та інтер'єр". 6 команд та головна інтрига вечора - комплектація об'єктів групами архітекторів, дизайнерів на чолі з кураторами використовуючи матеріали Партнерів-Організаторів!  У просторі BUDZIRKA зібрались 211 провідних архітекторів та дизайнерів Києва.

Гості заходу розділились на 6 команд:

  • Офісний центр (Тема: кіномистецтво (Сергій Параджанов)) на чолі з кураторами Михайлом Новосельським та Анною Євтушенко.
  • Приватний будинок (Тема: живопис (Марія Приймаченко)) – куратори Катерина Марданова та Олексій Валентіров.
  • Готель (Тема: музика (Микола Лисенко)) - куратори Ксенія Батіщева та Анна Бородкіна.
  • Школа (Тема: література (Ліна Костенко)) - куратори Анаіт Даніліян та Андрій Бочуля.
  • Лікарня (Тема: скульптура (Василь Корчевський)) на чолі з Ринтовт Ксенією. 
  • Житловий комплекс (Тема: архітектура (Владислав Городецький)) – куратори Дмитро Давидовський та Тетяна Григорова.

За роботою та створенням проєктів спостерігало компетентне журі в особах Олега Волосовського, Влада Голдаковського, Дмитра Аранчій, Владислава Гушеля та Богдани Ялової.

          

Поки дизайнери творили, гостей розважала ведуча заходу – Ксенія Латій. Сорок п’ять хвилин конкурсної програми та запекле обговорення журі і гості вечора готові почути результати. Маємо двох переможців – команда Михайла Новосельського та Анни Євтушенко з офісним центром, а також команда Анаіт Даніліян та Андрія Бочулі з школою. 

          

Переможених точно не було, адже кожна команда запропонувала креативний та новаторський простів у рамках своєї теми.  В кінці вечора схеми всіх проєктів були продані на аукціоні, а кошти з їх продажу передані на збір однієї з бригад, яка боронить нашу країну.