07 02 2022 р.

Interior Mebel: самопрезентація

Будь-яка виставка – чудова можливість для експонента розповісти фахівцям та обивателям про свою компанію та свій продукт.

 

Мета компанії «Вітекс Україна» – зробити житлові та комерційні приміщення ще комфортнішими. Як? За допомогою технологічних покриттів для підлоги. А для того, щоб покупець визначився та вибрав «свій» продукт, про нього потрібно розповісти!

 

Один із важливих майданчиків, де ми знайомимо з нашим асортиментом – виставка Interior Mebel. І цей рік не став винятком: з 3 по 6 лютого у міжнародному виставковому центрі ми знайомили відвідувачів одразу з декількома брендами та кількома видами покриттів.

 

Перший – CP Parquet – італійський виробник паркетної дошки, був представлений на стенді «Вітекс Україна». Компанія родом з містечка П'єве-дель-Граппе, в якості сировини використовує добірну деревину тика, венге, дубу, горіха, черешні, мербау, в'яза, клену. Унікальність CP Parquet полягає в тому, що це паркетне ательє, готове виконати будь-яке індивідуальне замовлення.

Другий – Vetedy – виробник терасної та фасадної дошки з Люксембургу, також представлений на стенді нашої компанії. Основна відмінність дошки Vetedy – запатентована технологія Softline®, завдяки якій монтаж стає простим, швидким та непомітним. Продукція Vetedy дуже легка (від 2 кг на кв. м),з неї знято внутрішню напругу, її не «веде», її можна підрізати під 45 градусів і сміливо стикувати на кутах.

 

                    

Про третього виробника – компанію Wineo та його продукти – біопідлогу Purline та вінілові покриття варто розповісти докладніше, адже саме ці покриття вибрав для оформлення проєкту Auditorium архітектор Олег Волосовський (Loft Buro). Wineo – один із брендів, який «Вітекс Україна» ексклюзивно представляє на вітчизняному ринку.

 

Вініл – це практичні та функціональні покриття, що гарантують високий рівень шумопоглинання, стійкість до подряпин та вологи. Їх можна використовувати у ванних кімнатах та на кухнях.
Purline – унікальна технологія, розроблена спеціалістами Wineo. Це органічні покриття, які виготовляються виключно з натуральної сировини: крейди, касторової та рапсової олії. Purline не містить ПВХ, хлору, пластифікаторів та розчинників. Застосовується як у приватних інтер'єрах, так і у громадських.

                   

І, нарешті, ще один проєкт, де застосували наші підлоги – стенд журналу ID Interior design та всеукраїнської інтер'єрної премії Art Space, розроблений Володимиром Пономаренком, Ponomarenko bureau. В рамках цього проєкту використано два види покриттів:

Перший – ламінат із колекції PRO AQUA+ від німецького виробника EGGER. Покриття цієї колекції підходять для приміщень з підвищеною вологістю, адже вони не деформуються при зміні температури та вологості. Технологія UNI FIT! Гарантує простий та швидкий монтаж плаваючим способом. Все в комплексі надає нові можливості застосування ламінату, як в житлових, так і в комерційних приміщеннях.

Другий – тафтовий ковролін із колекції E-Strike від бельгійської компанії ITC. Це 33 клас зносостійкості, що дозволяє застосовувати покриття у комерційних приміщеннях з високими навантаженнями. Його пофарбоване в масі волокно світлостійке та стійке до різних видів плям. Ковролін E-Strike відповідає європейським екологічним нормам та українським вимогам пожежної безпеки.

 

                    

І ось тепер скажіть, де ще можна дізнатися про всі перераховані види покриттів для підлоги, як не на виставці? Ну, хіба що у нашому шоурумі у Києві на Богатирській, 11.