Інформація про компанію

Ми - експерти у підборі покриттів для підлоги

Зв'язатися з нами
За 20 років компанія "Вітекс Україна" відвантажила
більше 1 000 000 м2
20+
партнерів

Пряма співпраця з провідними заводами-виробниками Європи допомагає нам отримувати найкращі умови поставок для наших клієнтів. 

50+
дизайн студії

ВІТЕКС УКРАЇНА співпрацює з дизайн студіями, дизайнерами, архітекторами по всій Україні.

УСЯ ПРОДУКЦІЯ, ЯКУ МИ ПОСТАЧАЄМО, СЕРТИФІКОВАНА ВІДПОВІДНО ДО УКРАЇНСЬКОГО ТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА І ВІДПОВІДАЄ МІЖНАРОДНИМ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ.

Компанію «Вітекс Україна» було засновано в 2003 році. Свою діяльність вона розпочала як ексклюзивний дистриб'ютор німецького концерну, піонера в області замкових ламінованих покриттів для підлоги – Witex Flooring Products GmbH. Досить швидко досягнувши лідерських позицій на вітчизняному ринку, «Вітекс Україна» розширила асортимент покриттів для підлоги, як вже традиційним ламінатом, так і новими для компанії та ринку України продуктами.

 

У виборі партнерів-постачальників «Вітекс Україна» в першу чергу керується якістю продуктів, актуальністю декорів та ціновою доступністю для наших клієнтів. Завдяки нашим зусиллям на українському ринку покриттів для підлоги з'явилися і стали помітні такі виробники як: Parador GmbH & Co, Egger Retail Products GmbH, Panaget, Vetedy Luxembourg SA, Neuhofer Holz GmbH і багато інших. Спектр пропонованих нами покриттів для підлоги розширився від ламінату до паркетної дошки і масиву, від рулонних ПВХ-покриттів до модульного ПВХ і натурального лінолеуму, ковроліну і килимової плитки, а також великого асортименту аксесуарів для інсталяції і засобів по догляду. За ці роки ми пройшли шлях від ентузіастів торгової марки Witex до команди професіоналів, що пропонують рішення найскладніших питань влаштування підлогових покриттів в різних приміщеннях, враховуючи високі вимоги замовників.

 

Нами накопичено унікальний досвід в підборі матеріалу в тісній співпраці з архітектурними та дизайн-майстернями, якісній інсталяції та подальшому догляді для забезпечення зносостійкості та довговічності. Налагоджена логістика дозволяє нам у стислі строки поставляти позиції підзамовлення. А багаторічний досвід ― гарантувати монтаж будь-якої складності.

Основні напрямки діяльності
01

Поставка продукції і подальша організація продажів в мережі будівельних супермаркетів:

 

«Епіцентр К»  «Нова Лінія» 

02

Гуртова торгівля на базі регіональних спеціалізованих магазинів покриттів для підлоги.

03

Розвиток партнерського проекту «Хата ламінату», як національної мережі-експерта в області ламінованих покриттів для підлоги і паркетної дошки.

04

Розвиток власного роздрібного проекту мережі магазинів «Твоя Кімната» – експерта в області покриттів для підлоги і гардин, інтернет-магазину www.kimnata.ua

05

Поставки покриттів для підлоги з подальшим укладанням в громадських приміщеннях: офісах, дошкільних та шкільних закладах, закладах охорони здоров'я, сегменті HoReCa.

06

Оптова, роздрібна, об'єктна продаж тканин для пошиття штор і гардин, пошиття текстильних виробів на базі власного швейного цеху.

 

SANATA home здатна вирішити будь-яку задачу в текстильному декоруванні як в житловому секторі, так і в комерційному — офіси, готелі, HoReCa

 

Підберемо найкраще рішення для вашого проекту