Доставка і оплата

У цьому розділі ви можете ознайомитися з нашими варіантами доставки матеріалів, а також їхньої оплати.

ДОСТАВКА
Доставка товарів автомобільним транспортом здійснюється по всій Україні

Наша компанія привозить матеріал безпосередньо з заводу-виробника прямо під двері вашого об'єкта. Ми транспортуємо всі матеріали з Європи. Зазвичай це займає приблизно 3 4 тижні часу, залежно від наявності матеріалу на складі виробника.

 

Деякі матеріали є в наявності у нас на складі, доставка таких матеріалів здійснюється відразу після отримання нами авансового платежу або повної передоплати.

ОПЛАТА
Безготівковий розрахунок може здійснювати як фізична, так і юридична особа.

Якщо ви хочете оплатити замовлення, ви можете отримати рахунок з реквізитами в нашому офісі або оформити замовлення на сайті та залишити адресу електронної пошти, на яку буде надіслано рахунок після попереднього підтвердження замовленого товару та його наявності.

 

Оплатити рахунок можна в будь-якому банку або зі свого безготівкового рахунку протягом трьох робочих днів. У цей час замовлені товари будуть поміщені в резерв.

 

Якщо ви обрали матеріал, передоплата здійснюється авансом згідно з поточним курсом продажу в євро ПАТ "Піреус Банку" на день оплати. Сума, що залишилася, виплачується під час надходження товару на склад. Час прибуття товару вказано в рахунку, який ви отримуєте на руки.

 

Якщо у вас залишилися питання щодо доставки та оплати товару, будь ласка, зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів. Менеджери нашої компанії з радістю нададуть вам відповіді на всі важливі для вас питання. Ми чекаємо вашого дзвінка!

Підберемо найкраще рішення для вашого проекту