меню
Нові формати

Все ж чули про швейну фабрику Voronin? Так ось, кілька років тому вона була визнана банкрутом, а її будівлю викупив девелопер City Capital Group.

 

Коли угода була оформлена, новий власник повідомив, що планує наростити загальну площу приміщень до 20 000 кв. м і відкрити бізнес-центр «Платформа». «Стратегія нашої компанії на наступні кілька років – побудувати і керувати новими форматами бізнес-нерухомості. Важлива частина всіх офісних проектів City Capital Group – коворкінгі Platforma, оригінальні фуд-зони, спортивні зони, а також тераси на дахах», – розповідають представники девелопера.

Відкриті майданчики на дахах – тенденція, яка останні кілька років набирає обертів. В інших країнах тераси вже давно використовують для проведення різних заходів, ми ж тільки починаємо досліджувати цю територію. І у нас непогано виходить! На що слід звернути особливу увагу в оформленні даних зон, так це на терасну дошку. На цьому проекті ми порекомендували застосувати композитну дошку з колекції Classic від німецького виробника Megawood. Вона довговічна і не вимагає додаткової обробки, стійка до температурних перепадів, до подряпин, стирання і сколів. Сьогодні об'єкт знаходиться на стадії реалізації.

 

Покриття для підлоги: терасна дошка Megawood, колекція Classic

Фото: Андрій Куліш