меню
Інтер'єрна реконструкція

Цей об'єкт – той випадок, коли зустрілися дві компанії, фахівці своєї справи. «Вітекс Україна», спеціалізація якої покриття для підлоги та Exclusive Group – експерт по меблям та інтер'єрному декору.

 

Наша компанія працює на українському ринку з 2003 року, тобто без малого 18 років. Компанія Exclusive Group має ще більш багатий досвід, адже заснована вона була в 1996 році. За цей час її фахівці розробили безліч індивідуальних проектів та познайомили українського споживача з великою кількістю європейських брендів.

Об'єкт, про який йде мова – бутик «Ренесанс» – частина родини Exclusive Group. Розташувався він у самому центрі Києва, на бульварі Лесі Українки. Після багаторічної успішної роботи, його власники вирішили освіжити інтер'єр і закрили салон на реконструкцію.

І ось, в кінці 2020 року «Ренесанс» знову відкрив свої двері для гостей. Оновлений простір – як чистий білий аркуш, який стає ідеальним тлом для презентації нових колекцій. Якщо при погляді на підлогу ви подумали, що це керамічна плитка або камінь, то це не так. Компанія не тільки своїм покупцям пропонує все найкраще, але і для оформлення своїх салонів вибирає найдостойніші оздоблювальні матеріали. В даному випадку – вінілові підлоги німецького виробника Wineo, які ідеально підходять для громадських просторів, в тому числі і торгових приміщень.

 

Реалізація: 2020 рік

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Wineo 600

Фото: Exclusive Group