меню
Те, що треба

Назва нової мережі супермаркетів «Це Те» розшифровується просто – центр техніки. Нещодавно в Києві відкрився її перший магазин.

 

Інновації та сучасні дизайн-рішення, максимально широкий асортимент і преміум-бренди – так можна охарактеризувати нові магазини «Це Те», які належать мережі «Епіцентр». «Якщо раніше відділи побутової техніки та електроніки в наших торгових центрах були не виразними, сьогодні ми прагнемо побудувати мережу-в-мережі, яка стане привабливішою для клієнтів. У нових центрах техніки ми робимо акцент на сучасний дизайн і зручність покупця », – коментують свій новий проект в компанії «Епіцентр».

Для більшого комфорту центральна частина київського магазину обладнана як єдина сервісна зона, де покупець може отримати всю необхідну інформацію, оплатити обраний товар, оформити кредит і замовити додаткові послуги. Торговий зал «ЦЕ ТЕ» облаштований окремими experience- і бренд-зонами, тут же можна зробити покупки за допомогою віртуальних вітрин. Сучасним в «Це Те» можна назвати буквально все: організацію простору, торгове обладнання, освітлення і навіть оздоблювальні матеріали в числі яких і покриття для підлоги. Для магазину вибрали вінілову підлогу Wineo 800 з шаром зносу 0,55 мм. Це покриття преміум-класу, яке ідеально підходить для комерційної нерухомості з великим трафіком.

 

Реалізація: 2020 рік

Підлога: вініл Wineo, колекція Wineo 800

Фото: Андрій Куліш, прес-служба «Епіцентр»