меню
Правильна основа

Дизайнер Інна Васильєва надає перевагу діям, а не філософським балачкам і такий підхід одразу читається в її проектах. Наприклад, в цьому інтер'єрі двокімнатної квартири, де враховані головні побажання замовників, їх стиль життя і індивідуальність.

Прописалась квартира в новому житловому комплексі Києва. Якщо уважно вивчити її планувальне рішення, розумієш, наскільки воно є комфортним для життя сучасної сім'ї. Вітальня об'єднана з кухнею і зоною їдальні. В окремий блок виділена приватна частина зі спальнею і ванною кімнатою. Що стосується стилістики інтер'єру, дизайнер зробила ставку на мікс сучасних і класичних елементів. З сучасного тут – м'які меблі, освітлення і живопис. А від класики – фактури натурального дерева (паркетна дошка в спальні на підлозі і в вітальні на стіні), металу і каменю, пластика стін і стель.

Дизайнер Інна Васильєва легко працює в різних стилях і так само легко міксує їх в одному проекті. Адже, головне, продумати сам простір. «Я приділяю велику увагу основі – планувальному рішенню і пропорціям. А що стосується наповнення – для мене воно вторинне. Якщо основа бездоганна, вибирайте будь-яку колористику і меблі – такому інтер'єру все буде до лиця», – ділиться своїм робочим підходом дизайнер.

 

Дизайнер: Інна Васильєва

Реалізація: 2020 рік

Покриття для підлоги: паркетна дошка Parador, колекція Classic 3060

Фото: Олександр Кондріяненко