меню
Нотатки мандрівника

Таїланд, Балі, Шрі-Ланка, Мексика, Чилі, Бразилія. Багатьом з нас пощастило побувати в країнах, де цілий рік тепло, сонце, океан і свіжі фрукти. Повернувшись додому, ми мріємо про такий самий безтурботний настрій в своїх квартирах і будинках.

Найпростіший спосіб відтворити курортну атмосферу – використати сувеніри. Але впоратися з цим завданням в житловому просторі допоможуть не тільки вони, а й відповідним чином скроєний простір, виважений підбір оздоблювальних матеріалів, потрібна палітра кольорів і, звичайно ж, декор. Саме так вирішили зробити архітектори Sobo Studio в рамках одного зі своїх проектів. Замовникам, які нещодавно повернулися з чергової подорожі, подібна ідея припала до душі.

Апартаменти, що отримали назву Brown Sugar, знаходяться в новому житловому комплексі Києва. Створити бажану атмосферу архітекторам Яні Осипенко та Анастасії Курбаковій допомагає в першу чергу карамельна кольорова гамма. Підтримують її фактури натурального дерева і каменю, вироби з плетеного ротанга і натуральної шкіри. Дерев'яні балки стелі над кухонним островом нагадують перголу, а віконні жалюзі відкидають графічні тіні, – все, як в країнах з палючим сонцем. На загальну атмосферу працюють і живі рослини, і етнічні орнаменти на текстилі, і покриття для підлоги з грубою матовою структурою дерева. Підлога кольору віскі від німецької компанії Wineo допомагає зробити образ проекту Brown Sugar ще більш цілісним.

 

Проект: Brown Sugar

Архітектори: Яна Осипенко, Анастасія Курбакова

Студія: Sobo Studio

Реалізація: 2020 рік

Підлога: ламінат Wineo, колекція Rock'n'Go

Фото: Павло Ботанов

 

 

 

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '60',
];