меню
Класичні прийоми

Власники цієї квартири вирішили не гнатися за модними трендами, а використати рішення, перевірені часом. Наприклад, прийоми, характерні для скандинавських країн.

У Стокгольмі, Копенгагені або Осло, де сонячних днів менше, ніж похмурих, в інтер'єрах здебільшого використовують світлі відтінки. Оскільки шведи, данці і норвежці підтримують екологію, для своїх будинків вони вибирають натуральні матеріали. Приблизно те ж саме зробили і в київському проекті, розташованому в одному з нових житлових кварталів.

«Білий колір – поза часом. Його легко міксувати з іншими відтінками. Він не набридає, адже представляє простір для експериментів», – кажуть власники квартири.

Як і в скандинавських проектах, простір київських апартаментів розділили на громадську і приватну зони. Додали текстилю і живих рослин, які створили затишок. Абстрактний живопис, що зробив інтер'єр більш індивідуальним. Але що особливо важливо – покриття для підлоги вибрали кольору натурального дерева. Саме підлога додала прохолодному за кольором простору трохи тепла.

 

 

 

Реалізація: 2019 рік

Підлога: ламінат Parador, колекція Basic

Фото: Сергій Савченко

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '59',
];