меню
Секрет лам

Лама – тварина, яка мешкає в горах Південної Америки, асоціюється з теплом і затишком. А ще з пастельною, немов розбіленою, кольоровою гамою. Ось чому один з недавніх проектів Sobo Studio і називається Lama Beige. При одному тільки погляді на нього, наповнюєшся спокоєм.

Квартира загальною площею 46 кв м розташована в київській новобудові та розрахована на невелику сім'ю. Що хотіли отримати її власники, так це домашній простір, куди завжди хочеться повернутися. Для виконання цього завдання запросили майстерню Sobo Studio, разом з якою вже встигли реалізувати декілька проектів.

Архітектори Яна Осипенко та Анастасія Курбакова почали з доопрацювання планувального рішення. Сьогодні Lama Beige – це передпокій, який плавно переходить в зону кухні, вітальня, спальня з гардеробною і ванна кімната. Всі зони компактного простору об'єднують в єдине ціле палітра кольорів, фактури і покриття для підлоги, змонтоване єдиним монолітом.

Для всіх зон проекту (за винятком ванної кімнати) архітектори вибрали ламінат з колекції Rock'n'Go німецького виробника Wineo. Крім декору, який максимально точно імітує покриття з натуральної деревини, ламінат з даної колекції має ряд технічних переваг: не боїться вологи, за рахунок клейової основи легко монтується, а завдяки вбудованій підоснові – він тихий, що додає простору ще більше затишку.

 

Проект: Lama Beige

Архітектори: Яна Осипенко, Анастасія Курбакова

Студія: Sobo Studio

Замовник: Residio. Real Estate Management

Реалізація: 2019 рік

Покриття для підлоги: ламінат Wineo, колекція Rock'n'Go

Фото: Павло Ботанова

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '57',
];